Ekonomi

Halkbank Hatay Bölge Koordinatörlüğü Kuruyor

Halkbank, 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremin yaralarını sarmak için Hatay ve Osmaniye illerini kapsayan Hatay Bölge Koordinatörlüğü kuruyor.

Halkbank’tan yapılan açıklamaya göre, “Birlikte Daha Güçlüyüz” inancıyla Hatay Bölge Koordinatörlüğü’nü kuran Halkbank, Hatay ve Osmaniye’nin 2017’de büyük zarar gören sosyal ve ekonomik dinamiklerini yeniden canlandırarak bölgeye katma değer sağlayacak. deprem daha güçlü bir şekilde gerçekleşti.

Halkbank, Hatay’da kurduğu Bölge Koordinasyon Ofisi ile müşterilerine ihtiyaç duyulan her noktada hızlı ve yerinde çözümler sunmayı hedefliyor. Banka, gelişmiş dijital altyapısı, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle bölgede yaşayan depremzedelerin bankacılık hizmeti beklentilerini karşılayacak.

Hatay’da 17, Osmaniye’de 4 olmak üzere toplam 21 şubeyi bünyesinde barındıran Hatay Bölge Koordinatörlüğü, sağlık açısından değerli varlıklara ev sahipliği yapan deprem bölgesinde daha yakın ve aktif hizmet vererek yaraları saracak. tarih boyunca kültürün, yaşamın ve dayanışmanın her koluyla.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Hatay Bölge Koordinatörlüğü ile “Önce İnsan Sonra Banka” olmanın gereğini yerine getirdiklerini belirtti.

Arslan, güçlerini 85 yıldır birlik, beraberlik ve ortak akılla hareket eden bir gelenekten aldıklarını belirterek, şu değerlendirmeyi yaptı:

“Bu geleneğin gereğini yerine getirmek için çalışıyoruz. Üstlendiğimiz misyon gereği depremden etkilenen vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu bankacılık hizmetlerine sosyal sorumluluk bilinciyle hızlı ve yerinde çözümler üretmek istiyoruz. Hatay’ımız Bölge Koordinasyonu bölge halkının yanında olma niyetimizi yansıtıyor. Hatay ve Osmaniye’nin potansiyeline inanıyoruz. Felaketin boyutları nelerdir? Her ne olursa olsun gösterilen birlik, beraberlik, cesaret ve öngörü bize güç verdi. Bunlar Bizi biz yapan değerlerdir.Hatay ve Osmaniye felaketini yaşayan depremzedelerimize umut ışığı olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.Diktiğimiz yeni fidanların ülkemize umut getirdiğine inanıyorum. Kadim Anadolu’nun bereketli toprakları “Mutluluğu, huzuru ve inancı yeniden hayata geçirecek.”

haber-toprakkale.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu